Šedé zahradní lehátko Blomus Stone

Šedé Zahradní Lehátko Blomus Stone

Šedé zahradní lehátko Blomus Stone

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Nábytek
Dodavatel:Blomus
Cena:8349 Kč
Šedé zahradní lehátko Blomus Stone 3 (60%) 32 hodnocení

✅ Venkovní lehátko je vyrobeno z voděodolného materiálu v puristické šedé barvě a slibuje dokonalou relaxaci. Vysoce kvalitní nepromokavý textil se snadno udržuje a je odolný vůči rozmarům počasí a UV záření. Polstrování polštářů je zhotoveno z ekologicky nezávadných polystyrenových korálků EPS, které současně udržují objem a tvar lehátka a jsou odolné proti působení času. Je vyráběna v Německu a je šetrná k životnímu prostředí, podzemní vodě i potravinám. Poznámka: Díky lehkým materiálům lze lehátko snadno přemisťovat po terase nebo zahradě. - Délka: 120 cm - Šířka: 60 cm - Výška: 75 cm - Šířka sedáku: 60 cm - Výška sedáku: 32 cm - Hloubka sedáku: 90 cm - Výška zadní opěrky: 43 cm - Umístění: Interiér, Exteriér - Velikost lehátka: Jendomístné - Výplň: Polystyrenové kuličky - Materiál čalounění: Látka - Země původu: DE - Vyžaduje montáž: Ne - Materiál: Polstrované - Čalounění: Látka


  • Tmavě šedé zahradní puf Blomus Coal
    Tmavě šedé zahradní puf Blomus Coal

    Puf je vyroben z voděodolného materiálu a je všestranným kusem nábytku. Využijete jej jako opěrku nohou při sklopení, jako sedačku nebo..

    2799 KčHledáte Zahradní lehátka? V sekci kategorie | nábytek | zahradní nábytek | zahradní sedací nábytek je možné objevit jedinečné Šedé zahradní lehátko blomus stone!
© 2022 Slevy a Akce. Vybavení pro zahradu: Kontakt