EICHHOLTZ Skříňka Malibu

EICHHOLTZ Skříňka Malibu

EICHHOLTZ Skříňka Malibu

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Nábytek
Dodavatel:EICHHOLTZ
Cena:124790.00 Kč
EICHHOLTZ Skříňka Malibu 4,25 (85%) 30 hodnocení

✅ Skříňka Malibu z tmavě šedé dubové dýhy vám poskytne dostatek úložného prostoru ve vašem obývacím pokoji, ložnici či pracovně. Čistý a současný styl této krásné moderní knihovny se snadno kombinuje s jakýmkoli stylem interiéru a tvoří nejen pěkný ale také praktický doplněk pro váš domov. Maximální nosnost jedné police je 25 kg. Jak pečovat o produkt:. vyhněte se přímému slunečnímu záření a nadměrnému teplu nebo vlhkosti. dávejte pozor, aby po zalévání květin nebo rostlin nezůstal na povrchu mokrý prstenec. nevystavujte nábytek poškrábání od domácích zvířat nebo ostrých předmětů. používejte podložky a plstěné podložky pod lampy a příslušenství


 • PRESENT TIME Nástěnná police Level – černá
  PRESENT TIME Nástěnná police Level – černá

  Na podrobném popisu k produktu Nástěnná police Level – černá pracujeme...

  1690.00 Kč
 • KALUNE DESIGN Police Beliz
  KALUNE DESIGN Police Beliz

  > tloušťka materiálu: 18 mm. rám: materiál: 100% kov. šířka: 40 cm, výška: 66 cm, hloubka: 20 cm. výška police: 23 cm. četné police. lze..

  1550.00 Kč
 • HÜBSCH Úložná police Kappu
  HÜBSCH Úložná police Kappu

  Malá úložná nástěnná police se čtyřmi policemi z dubové dýhy s certifikátem FSC®. Vystavování oblíbených a nejoblíbenějších..

  5450.00 Kč
 • HÜBSCH Nástěnná police Focal
  HÜBSCH Nástěnná police Focal

  Tři otevřené police z dubové dýhy s certifikátem FSC®. Police Focal navazuje svým hřejivým dřevěným dojmem a rovnými liniemi přímo na..

  4950.00 Kč
 • HÜBSCH Police Folk − Střední
  HÜBSCH Police Folk − Střední

  Police na obrazy je vyrobena z dubového dřeva s certifikátem FSC. Tuto polici můžete použít v obývacím pokoji k vystavení fotografií nebo..

  1690.00 Kč
 • HÜBSCH Skříň Museum
  HÜBSCH Skříň Museum

  Na podrobném popisu k produktu Skříň Museum pracujeme...

  17390.00 Kč
 • HÜBSCH Knihovna Unit Double
  HÜBSCH Knihovna Unit Double

  Tato dubová knihovna s certifikací FSC šest polic. Díky čistému a minimalistickému designu a velikosti je tato knihovna všestranná. Můžete..

  17690.00 KčHledáte Knihovny? V sekci domov | nábytek | police a úložné skříně je možné objevit jedinečné eichholtz skříňka malibu!
© 2022 Slevy a Akce. Vybavení pro zahradu: Kontakt