Polohovatelné lehátko, šedá

Polohovatelné Lehátko, šedá

Polohovatelné lehátko, šedá

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Zahradní nábytek
Dodavatel:FORLIVING s.r.o.
Cena:2490.00 Kč
Polohovatelné lehátko, šedá 5 (100%) 31 hodnocení

✅ Skládací relaxační lehátko s plynulým polohováním, možností aretace a šedým výpletem z textilenu. Nejste spokojeni, když dlouhodobě ležíte v jedné poloze? Využijte komfortu relaxačního lehátka s plynulým polohováním a možností aretace v libovolné poloze. Lehátko je vyrobeno z ocelové konstrukce a výplet tvoří velice pevný a trvanlivý textilen. Područky jsou vyrobené z omyvatelného PVC. Bonusem pro vaše pohodlí bude nastavitelná opěrka hlavy a rozměry ve složeném stavu, kdy lehátko jednoduše skryjete za dveře. Díky použitým materiálům a konstrukci je lehátko vhodné na zahrady, do solných jeskyní a wellness provozoven. Své místo nalezne i u bazénů či soukromých terasách.


 • Zahradní polohovací lehátko
  Zahradní polohovací lehátko

  Zahradní polohovací lehátko z masivního borovicového dřeva s kvalitním opracováním a stabilním provedením. Součástí balení je..

  7061.00 Kč
 • Zahradní lehátko Zina, hnědočerná
  Zahradní lehátko Zina, hnědočerná

  Pro zasloužený odpočinek na terase či zahradě vám nabízíme lehátko Zina. Elegantní polohovací lehátko zpříjemní každý pobyt (nejen)..

  3700.00 Kč
 • Relaxační polohovatelné lehátko DELUXE, šedá
  Relaxační polohovatelné lehátko DELUXE, šedá

  Relaxační polohovatelné lehátko DELUXE nabízíme v šedém provedení. Nejste spokojeni, když dlouhodobě ležíte v jedné poloze? Využijte..

  2990.00 KčHledáte Opalovací lehátka? V sekci nábytek | zahradní nábytek | venkovní sedací nábytek je možné objevit jedinečné polohovatelné lehátko, šedá!
© 2022 Slevy a Akce. Vybavení pro zahradu: Kontakt