Zahradní sestava REGINA, umělý ratan

Zahradní Sestava REGINA, Umělý Ratan

Zahradní sestava REGINA, umělý ratan

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Zahradní nábytek
Dodavatel:FORLIVING s.r.o.
Cena:22999.00 Kč
Zahradní sestava REGINA, umělý ratan 2,5 (50%) 31 hodnocení

✅ Zahradní sestavu REGINA nabízíme z umělého ratanu za skvělou cenu. V setu vám dodáme zahradní stůl a pohodlná křesla v odnímatelnými polstry. Nemusíte nic skládat ani montovat - nábytek je již připraven k okamžitému použití. Pouze do vyprodání zásob! Nejnovějším módním trendem nejen v oblasti zahradního nábytku, ale i interiérového je nábytek z umělého ratanu. I když se umělý ratan podobá přírodnímu, je mnohem odolnější. Obecně lze říci, že je pružnější a je méně pravděpodobné, že se poničí. Umělý zahradní ratanový nábytek vyniká snadnou údržbou a velkou odolností vůči nepřízni počasí. Umělý ratanový nábytek se neloupe, nevznikají na něm nevzhledné praskliny, je stálobarevný po mnoho let. Jestliže nechcete mít obývací pokoj laděný ve stejném duchu jako ostatní, ratanový nábytek je možným řešením, jak se odlišit.Luxusní polyratanový nábytek má opravdu velmi široké využití. Je vhodný pro vnitřní i venkovní prostory, zahrady, terasy, zimní zahrady, balkony, kanceláře, jednací místnosti, recepce a dalšíkomerční i bytové prostory.


 • Stínící plachta, smaragdová, 3x4m
  Stínící plachta, smaragdová, 3x4m

  Obdélníková stínící plachta ve smaragdovém odstínu o rozměrech 3x4 m. Stínící plachta vám vytvoří krásný a elegantní doplněk na..

  1589.00 Kč
 • Ratanový stůl DENVER 100cm
  Ratanový stůl DENVER 100cm

  Ratanový stůl DENVER nabízíme z umělého ratanu za skvělou cenu. Nemusíte nic skládat ani montovat - nábytek je již připraven k..

  6399.00 KčHledáte Sady venkovního nábytku? V sekci nábytek | zahradní nábytek je možné objevit jedinečné zahradní sestava regina, umělý ratan!
© 2021 Slevy a Akce. Vybavení pro zahradu: Kontakt